• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Виховна робота

/Files/photogallery/89515454.jpg

Виховна робота в школі

Оскільки виховання в наш час цілком зосереджене в школі, саме на школу, на вчителя лягає головний тягар відповідальності за подальшу долю людства. «Найголовнішим у вихованні має бути особистість безпосереднього вихователя, який віч на віч знаходиться з учнями. Вплив особистості педагога на молоду душу становить ту силу, яку не можна замінити ні підручниками, ні моральними повчаннями, ні системою покарань і заохочень. Важливе значення має дух закладу, але цей дух живе не серед стін, не на папері, а в характері більшості вчителів і від них переходить в характер вихованців»,- писав К.Д.Ушинський. Вдумуючись в ці слова переконуєшся в тому, що насправді саме від класного керівника залежить яким буде клас, яка думка в оточуючих складеться про вихованців. Приклад учителя у вихованні дітей важко переоцінити, тому не можна відривати професійну майстерність вихователя від його особистості. Перше і друге необхідно розглядати в їх нерозривній єдності віддаючи перевагу духовності і культурі педагога.
Вся виховна робота в школі організовувалася включаючи ряд етапів:
- вивчення відносин, інтересів і потреб дітей;
- організація спільних форм дозвілля;
- взаємодія з батьками, взаємодія класів, гуртків;
- зустрічі з цікавими людьми;
- психологічне консультування батьків;
- робота органів самоврядування.
Педагоги школи відповідальні за те, щоб учень відповідав умовам часу, формують в нього такі риси, як моральність, патріотизм, правову культуру, духовність, активну життєву позицію, почуття обов’язку, відповідальність перед державою і самим собою, прагнення до самовдосконалення, самореалізації. Обрано єдину виховну тему у роботі з учнями, що пов’язана з науково-методичною проблемою школи: організація родинно – сімейного виховання на засадах народної педагогіки. Завдання виховної роботи в нашій школі в цілому регламентується концепцією виховної роботи й спрямовано на створення умов для розвитку й саморозвитку дитини.

ІНФОРМАЦІЯ

Постановою Президента України від 23.10.2014 року в українському календарі з'являється ще одне свято – День захисника України (14жовтня). День захисника Вітчизни (23 лютого) скасовується як державне свято.

21 листопада - День гідності та свободи.

Кiлькiсть переглядiв: 232

Коментарi